Úvod Kurzy a programy Angličtina pro dospěláky

Angličtina pro dospěláky

Nabízíme netradiční kurzy i styly výuky, ráno, odpoledne i večer. Všechny kurzy jsou vedené kvalifikovanými a zkušenými lektorkami, které mají oprávnění konkrétní kurz vyučovat.


Callanova metoda – metoda výuky anglického jazyka, při které se zapotíte. Výuka probíhá v malých skupinách max. osmi studentů. Během 50-ti minutové lekce lektor pokládá neustále studentům otázky a zároveň s nimi odpovídá. Tedy správné odpovědi jim vkládá do úst. Lektor mluví během vyučovací hodiny rychlostí běžné hovorové angličtiny a student je nucen reagovat rychle. Postupem času se takto překoná zlozvyk, kdy si student nejprve v hlavě překládá co chce říct a teprve potom to říká.

 

Mortimer - English Club - anglické kurzy vedené podobným způsobem, jakým učíme děti. Intenzivní kurzy angličtiny zábavnou formou, konverzace procvičována neustále skrze hry. Kurzy podle Mortimera pro dospělé mají několikaletou návaznost. Každý student dostane vlastní výukový set a poslechové CD. Počet studentů ve skupince je maximálně 6, jedna lekce trvá cca 50 - 60 minut.

 

Face to face - potřebujete rychle vylepšit svoji angličtinu. Máte čas jen ráno, nebo pozdě večer? Nabízíme vám individuální výukový program, který bude upraven přesně podle vašich potřeb.

 

Business English - zaměřuje se na praktické situace, se kterými se člověk v zaměstnání setkává. Jde například o vítání návštěv, prezentace společnosti, vedení obchodních jednání, omluvy za chyby, .. Program je koncipován tak, aby se člověk mohl vyjadřovat volně a rozuměl angličtině ve formě, v jaké je opravdu používána. 

U nás se děti naučí anglicky, získají vztah k hudbě a zásadně si zlepší hudební sluch, naučí se malovat, lepit, stříhat, škrábat i foukat barvy. Angličtinu si u nás mohou osvěžit či nadřít i dospěláci v některém z dopoledních, odpoledních i večerních kurzů vedených zkušenými lektory.