Úvod Kurzy a programy Firemní školka

Firemní školka

Sestavíme pro vás projekt firemní školky tak, aby odpovídal potřebám společnosti a jejích zaměstnanců.

Díky zkušenostem a kvalitním vzdělávacím programům, na jejichž provozování vlastníme licence umíme vytvořit prostředí, kde se děti budou cítit skvěle. Zároveň ale budou vzdělávány kvalifikovanými lektory.

Všichni naši lektoři mají certifikace pro vyučování ve svém oboru a jsou pravidelně a povinně vzděláváni. Všechny kurzy, které do vaší firemní školky nabízíme, jsou pravidelně aktualizovány tak, aby byly v souladu v novými směry ve výuce.

Ve firemních školách chceme vytvořit podnětné prostředí a i zde budou mít děti dostatek prostoru pro hraní si a tzv. volné objevování.

I personál,který bude o děti celodenně pečovat musí splnit předepsaná kriteria, tedy odpovídající vzdělání, případně praxi v této oblasti minimálně 5 let. Samozřejmostí je zájem o práci a vřelý vztah k dětem. Ten ověříme v našem výukovém centru dříve, než přistoupíme k samotnému přijímacímu řízení.

Rádi připravíme pro vaši společnost projekt, který bude reflektovat přesně potřeby právě vaší společnosti. Nabízíme osobní setkání a konzultaci, po které vám nezávazně sestavíme projekt vaší firemní školky.

U nás se děti naučí anglicky, získají vztah k hudbě a zásadně si zlepší hudební sluch, naučí se malovat, lepit, stříhat, škrábat i foukat barvy. Angličtinu si u nás mohou osvěžit či nadřít i dospěláci v některém z dopoledních, odpoledních i večerních kurzů vedených zkušenými lektory.