Úvod Kurzy a programy Mortimer - anglický klub

Mortimer - anglický klub

Anglicky s rytířem Mortimerem to jde snadno a zábavně. Osvědčený výukový systém s dlouholetou tradicí ověřen na desítkách tisících studentech.

                                                                                                                                                                                                                                                                     

S námi se vaše dítě naučí anglicky zábavnou a příjemnou formou. Způsob, jakým děti učíme jim umožní mluvit anglicky bez námahy. Je to především zábava! Atraktivní výukové materiály doplňují výuku, při které je cizí jazyk vnímán a podáván dětem všemi smysly. Střídání různorodých aktivit, spousty her a písniček zaručí, že se vaše dítě nebude nudit. Tento způsob výuky je vhodný i pro děti, které se učí anglicky ve škole. S námi vylepší a rozšíří své znalosti a zároveň se dobře pobaví. Výuka probíhá v malých skupinách čítajících čtyři až osm dětí, nejmenších dětí je ve skupince maximálně šest.  Systém výuky angličtiny s Mortimerem je úspěšný výukový koncept s více jak dvacetiletou tradicí a desítkami tisíc spokojených studentů.

 

English for Little Ones - kurzy pro batolata od 18 měsíců

Úplně nový kurz, speciálně vyvinutý pro ty nejmenší. První setkání s angličtinou ve věku, kdy dětský mozek intenzivně vnímá slova, řeč...kdy vše pečlivě třídí a ukládá. Dětem je jedno, zda obrázek, na kterém je pejsek pojmenutete pes, nebo anglicky dog. Stejně dobře děti vnímají v tomto věku melodii jazyka. Kurz je doplněn třemi výukovými knihami plnými obrázků, CD s hudbou a mluveným textem. Kurz děti absolvují společně s rodiči v malých skupinkách o šesti batolatech.

 

English for Minis – kurzy pro děti od 3 do 5 let

Originální výukových koncept pro malé studenty.  Anglický jazyk je dětem podáván skrze hru a spoustu zábavy. Právě toto je doba, během níž je dětský mozek schopen absorbovat co nejpřirozeněji jazyky. Každý jazyk, tedy i každý cizí jazyk může být naučen a vstřebán tak přirozeně, jako jazyk mateřský. Pomocí obrázkových karet, pomůcek a her je slovní zásoba dětí rozšiřována pomalu, ale soustavně. Tak se děti naučí velmi brzy hovořit v krátkých a jednoduchých větách. Na konci první knihy budou děti znát a aktivně používat na dvěstě slovíček, mnoho slovních spojení. Budou rozumět a zpívat dvanáct písniček a říkat rýmů. Každý prcek dostane vlastní taštičku s CD, pohádkovým CD, velkou knihu omalovánek, pohádkovou knížkou a učebnicí.

                                                                                                                                                                                  

English for Children – navazující kurzy pro děti od 6 do 10 let

Výborná a osvědčená metoda pro výuku anglického jazyka. Děti se učí podle světově uznávané metody imitující učení se mateřštině. Vaše dítě vstřebává jazyk bez stresu a za aktivního využití všech smyslů tak, jak jste jej vy sami učili jeho mateřskému jazyku. Angličtina je dětem podávána skrze hry, písničky, pohyb a výtvarné aktivity a pochopitelně nesmí chybět hodně zábavy. Veliký důraz je kladem na porozumění a volný projev. Již po prvním roce ti nejmenší budou aktivně používat na 500 slovíček a jejich spojení, mluvit v jednoduchých větách, zpívat na čtrnáct anglických písniček a recitovat dětské rýmy. Následující a navazující roky výuky mohou děti rozšiřovat svoje znalosti tak, že budou mít excelentní základy pro další výuku ve škole a v životě.


Fit for English – pro děti učící se anglicky ve škole

Výukový nástavbový program doplňující osnovy pro školáky. Opět se spoustou zábavy a bez námahy děti procvičí především gramatiku a konverzaci. Slabší studenti vyplní své mezery ve vědomostech. Silní studenti rozšíří a prohloubí své vědomosti. Výuka probíhá v malých skupinách, případně lze tyto kurzy učit i individuálně, tedy jeden na jednoho.

                                                                                                                                                                            

Kontakt a informace:  Jana Šaberová 775 128 513 

U nás se děti naučí anglicky, získají vztah k hudbě a zásadně si zlepší hudební sluch, naučí se malovat, lepit, stříhat, škrábat i foukat barvy. Angličtinu si u nás mohou osvěžit či nadřít i dospěláci v některém z dopoledních, odpoledních i večerních kurzů vedených zkušenými lektory.