Cambridge exams

Příprava na Cambridge Exams je standardní součástí naší výuky a letos se na zkoušky směle vrhlo přes 30 studentů ve věku 8-13 let 

Vše zaštiťovala akreditovaná jazyková škola Akcent International House z Prahy, která dorazila 22.5.2018 v dopoledních hodinách za námi až do Teplic.

Pro studenty to znamenalo několik hodin pekelného soustředění a posléze úsměvy na tváři, neboť to přeci bylo easy peasy .

Na výsledky si sice budeme muset ještě asi měsíc počkat, ale jsme si jistí, že to všichni dali skvěle!! Odpoledne jsme již slavili v místní pizzerii u dobrého jídla a zmrzky.

 

A proč to vlastně děláme?

Ze tří hlavních důvodů:

1) Chceme vědět, co jsme děti naučili a kalibrujeme se na mezinárodně uznávaný a měřitelný systém

2) Umožníme tak dětem, aby zažily úspěch z toho, že dělají něco navíc a vkládají do angličtiny své úsilí

3) Tyto zkoušky jsou velmi fér tím, že mají 3 okruhy: SPEAKING, LISTENING, READING a WRITING. Jinými slovy - vypovídají o komplexní znalosti jazyka a schopnosti jej použít v praxi.

 

Výsledky našich studentů jsou nám velkou odměnou a jsme na ně právem HRDÍ!! 

 

   

 

 

U nás se děti naučí anglicky, získají vztah k hudbě a zásadně si zlepší hudební sluch, naučí se malovat, lepit, stříhat, škrábat i foukat barvy. Angličtinu si u nás mohou osvěžit či nadřít i dospěláci v některém z dopoledních, odpoledních i večerních kurzů vedených zkušenými lektory.