Novinky pro děti i dospělé.

První týden v lednu jsme na horách, opět v Krkonoších v hotelu Eden. Výuka začíná v pondělí 10.1.2011.

V pátek 4.2.2011 pořádáme 1.ročník módního bazárku pro maminky. Každá máme doma ve skříni nějakou "perlu", kterou z mnoha důvodů už neoblékneme. Někomu jinému by se ale hodila. Udělejte si v pátek odpoledne volno a přijdte mezi 16 - 19 hodinou k nám centra. Dáme si něco dobrého k jídlu a pití a výhodně vyměníme či nakoupíme oblečení. Pozor, bazárek se netýká oblečení pro děti!

V týdnu od 28.2.- 4.3. bude probíhat "Magický týden s Mortimerem". Děti mohou v tomto týdnu přijít na hodinu angličtiny s masce s tématem "Mortimera a jeho party". Vítaní jsou čarodějové, rytíři, netopýři, draci a další příšerky.

Od pátku 4.3. do neděle 6.3. pořádáme "Víkend s Callanem a Mortimerem". Vyrazíme do krásného zrekonstruovaného hotelu Ochsendorf v Horní Blatné. Na programu bude samozřejmě angličtina, ale také lyžování, sauna a dobré jídlo.

Přejeme krásné svátky a poklidný vstup do dalšího roku.

Za Peekaboo,

Iva Jonášová, Kamila Drdlíková, Lucka Vassová, Monika Vlasová, Káťa Boudníková, Monika Žižková, Lucka Doušová, Míša Visocká, Zuzka Ford a Dorotka Šáchová

U nás se děti naučí anglicky, získají vztah k hudbě a zásadně si zlepší hudební sluch, naučí se malovat, lepit, stříhat, škrábat i foukat barvy. Angličtinu si u nás mohou osvěžit či nadřít i dospěláci v některém z dopoledních, odpoledních i večerních kurzů vedených zkušenými lektory.