Zájezd do Anglie pro studenty Mortimer English Club

Mortimer English Club připravil pro svoje studenty v celé České republice soutěž o týdenní pobyt v Anglii. Líbilo by se ti vyhrát? Zapoj všechny svoje smysly a vytvoř pro rytíře Mortimera svoji představu o tom, proč bys to měl vyhrát právě ty! Vezmi papír velikosti minimálně A4 a napiš na něj, proč chceš jet do Anglie, co bys tam chtěl vidět a jakou známou osobnost UK bys rád poznal a proč. 

Pro Mortimera je důležitý nápad a kreativita, takže fantazii se meze nekladou. Můžeš klidně použít internet i slovník jako pomocnou nápovědu, protože to všechno bude samozřejmě napsané v angličtině. Gramatika se hodnotí až na posledním místě, nejdůležitější je originalita. Až to všechno budeš mít hotové, tak to sebou vezmeš na první hodinu angličtiny do tvého výukového centra a předáš své lektorce.  

Přejeme kreativní a nápadité vánoční prázdniny! :-) 

Vítěze budeme znát na konci ledna! 

 
U nás se děti naučí anglicky, získají vztah k hudbě a zásadně si zlepší hudební sluch, naučí se malovat, lepit, stříhat, škrábat i foukat barvy. Angličtinu si u nás mohou osvěžit či nadřít i dospěláci v některém z dopoledních, odpoledních i večerních kurzů vedených zkušenými lektory.