Úvod O nás

O nás

   

Od 1. října 2015 přešlo naše centrum na nový náhradový a rezervační systém pro omluvy a náhrady z lekcí či rezervace na naše akce:

 https://peekaboo.auksys.com

 

 

Stali jsme se přípravným centrem pro Cambridge English Qualifications

Díky vysokému počtu studentů, kteří pravidelně v našem Peekaboo centru absolvují  dětské Cambridgské zkoušky YLE, máme právo používat oficiální logo přípravného centra pro tyto zkoušky. 

 
Děkujeme všem našim lektorům za skvělou práci při přípravě našich studentů na tyto zkoušky. Jedničku s hvězdičkou si pak také zaslouží všichni naši dětští studenti, kteří skvěle zvládli zatím poslední kolo Cambridgeských zkoušek v červnu 2018. Výsledky byly excelentní, o čemž svědčí i vyjádření jedné ze zkoušejících:

 „Neodolám a musím Vám to napsat. Vaše děti byly skutečně šikovné a moc dobře připravené. Ty výsledky jsou úžasné! Přeji Vám mnoho takových dalších studentů, pizzu si určitě zasloužily:-).“  

 Gratulujeme 

Tým Mortimer English Club Česká republika

 

 

 

 

U nás se děti naučí anglicky, získají vztah k hudbě a zásadně si zlepší hudební sluch, naučí se malovat, lepit, stříhat, škrábat i foukat barvy. Angličtinu si u nás mohou osvěžit či nadřít i dospěláci v některém z dopoledních, odpoledních i večerních kurzů vedených zkušenými lektory.